Pokaz filmu “Lockdown” w ramach projektu „Na fali Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2022″

🌟Kolejny pokaz z cyklu „Na fali Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2022″ odbył się dziś w Maxkino🎦 Obejrzeliśmy film pt. “Lockdown”🎬, natomiast po seansie odbyła się inspirująca i wnikliwa rozmowa z dwoma fantastycznymi twórcami tego filmu: aktorem Hubertem Miłkowskim 👤, który z niezwykłą pasją wcielił się w postać głównego bohatera oraz z utalentowanym reżyserem Jakubem Jakubikiem.

Publiczność nie była jedynie biernym obserwatorem – uczestnicy mieli okazję aktywnie włączyć się w dyskusję, co chętnie uczynili i podzielić się swoimi przemyśleniami 🙋‍♂️🙋‍♀️.

Chcemy serdecznie podziękować obu Panom za ich wkład i zaangażowanie w ten wieczór 👏. Życzymy im, by w przyszłości realizowali jeszcze więcej ambitnych projektów 🌠 o których wspomnieli podczas dzisiejszej rozmowy. A nam – miłośnikom kinematografii – aby coraz więcej ludzi odwiedzało kina 🎟️ i czerpało radość z oglądania ambitnych produkcji filmowych 🎞️.

Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury– państwowego funduszu celowego.

Michał Czajka