“Martwe Małżeństwo” i Sebastian Stankiewicz w Świebodzinie

To była prawdziwa gratka dla miłośników dobrego, polskiego kina w Maxkino. Zobaczyliśmy “Martwe Małżeństwo” w reżyserii Michała Toczka. Film pełen emocji i skłaniający do głębszej refleksji. Po filmie rozmowa z aktorem Sebastianem Stankiewiczem, który podzielił się z nami swoimi doświadczeniami na temat swojej roli w filmie, ale też opowiedział o pracy aktora oraz zdradził w których produkcjach zobaczymy go niebawem 🎬

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Sebastianowi za przybycie na ten wieczór, Maxkino za zaangażowanie w organizację tego wspaniałego wieczoru. Dziękujemy również wszystkim, którzy mimo pogody, zdecydowali się dołączyć do nas i wspólnie spędzić czas.

To dzięki Wam, uczestnikom i miłośnikom filmu, nasze wydarzenia są tak pełne życia i pasji. Jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę spędzoną razem i nie możemy się doczekać kolejnych spotkań.

Teraz trzymajcie kciuki za kolejne rozstrzygnięcia konkursów, abyśmy mogli kontynuować nasze działania, bo cudownych i świadomych odbiorców już mamy ❤️

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury– państwowego funduszu celowego.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Michał Czajka