Na fali XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina

Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów „Na fali XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina” Warszawa 2021.

Recitale młodych mistrzów fortepianu. 🎼🎵🎶🎹

Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Spinka otrzymało na ten cel dofinansowanie z Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Partnerem w tym projekcie jest Państwowa Szkoła Muzyczna I st im Z Noskowskiego w Świebodzinie, która udostępnia piękną salę na to wydarzenie 🌹

Na scenie wystąpią uczestnicy ubiegłorocznego Konkursu Chopinowskiego: Viet Trung Nguyen, Adam Kałduński, Julia Łozowska oraz Aleksandra Hortensja Dąbek.

Wydarzenia poprowadzi znamienita osobowość polskiego życia muzycznego – redaktor Jan Popis. Muzykolog, krytyk muzyczny, producent oraz wydawca płyt CD z muzyką klasyczną, popularyzator muzyki.

Wstęp jest bezpłatny – biletowany 🎫 Po odbiór wejściówek zapraszamy od jutra (środa) do Galerii Spinka w godzinach pracy naszej galerii.

Michał Czajka