Bezpłatny pokaz filmu „Lockdown” w Maxkino Świebodzin!

Drodzy Kinomani! 🎬 Już w najbliższy czwartek (5.10) o godzinie 19:00 zapraszamy Was do Maxkino w Świebodzinie na wyjątkowy, bezpłatny pokaz filmu “Lockdown” 🎥, aby spędzić miło wieczór z dobrym filmem i wartościowymi rozmowami 💬.

Po seansie przewidziana jest otwarta dyskusja 🗣, gdzie każdy będzie mógł wyrazić swoje przemyślenia, odczucia i zadawać pytania dotyczące filmu 🤔. Będzie to doskonała okazja, by pogłębić swoją wiedzę filmową i wymienić się opiniami z innymi miłośnikami kina 🤩.

Co więcej, ten specjalny wieczór umili Wam obecność wybitnych gości 🌟. Mamy przyjemność gościć u nas Huberta Miłkowskiego, utalentowanego aktora 🎭 oraz Jakuba Jakubika, reżysera o oryginalnym podejściu do kinematografii 🎬. Będą to wyjątkowe chwile, pełne inspirujących rozmów i dyskusji, które z pewnością dostarczą nie tylko wiedzy, ale i wielu wrażeń 😊.

Cieszymy się, że będziemy mogli spędzić ten niezwykły wieczór razem, w atmosferze prawdziwej pasji do sztuki filmowej 🎞. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć czegoś wyjątkowego i spędzić czas w inspirujący sposób 🌟. To spotkanie z pewnością zostanie na długo w Waszej pamięci 📆. Nie przegapcie tej okazji! 🌟

‼️Kliknij „Wezmę udział” w wydarzeniu, aby bezpłatnie uczestniczyć w pokazie. 🎫 Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność kliknięć ✅https://facebook.com/events/s/bezp%C5%82atny-pokaz-filmu-lockdown/1252183935469958/

Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Michał Czajka